Altın Yüzük Modelleri


Altın madeni kesin olarak ilk ne zaman bulunduğu bilinmese de, milattan önce 4000 yılında ortaya çıktığı tahmin edilmektedir. Ve Avrupa’da oldukça sık ve çeşitli şekillerde kullanımı olmuştur. Altın madeni ilk bulunduğu andan itibaren değeri fark edilmiş ve o andan itibaren uygarlıkların zenginliğin simgesi haline gelmiştir.

altin-yuzuk-modelleri

Her yaştan kadının stiline uyum sağlayabilecek esnekliğe sahip olan Altın Yüzük Modelleri spor, klasik ve alternatif giyim stillerine uyum sağlayabilmektedir. Yeni nesil moda trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanan beyaz altın yüzük modellerini isterseniz; sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı bir hediye olarak da sunabilirsiniz.

Altın Yüzük Modelleri taşlı altın yüzük ve taşsız altın yüzük olmak üzere ikiye ayrılıyor. Taşlı altın yüzük seçeneklerinde Baget Yüzük Modelleri, Tektaş Yüzük Modelleri ve Beştaş Yüzük Modelleri seçenekleri mevcut.

Ayrıca Gürpınar Kuyumculuk ’da Altın Yüzük Modellerinin seçimini kolaylaştıracak şekilde bir filtreleme düzeneği mevcut internet sitesinde. Tema-koleksiyon, maden rengi ve fiyat aralığı ile kategorize ederek seçim yapmanızı kolaylaştırarak, alışverişinizi daha keyifli hale getiriyor.

altin-yuzuk-fiyatları

 

Altın Yüzük Fiyatları

Altın yüzük modellerinin zevkinize ve tarzınıza uyması kadar fiyatı itibariyle de bütçenize de uygun olması ve bu faktöründe hediye olsun, model seçimi olsun etkileyen etkenlerden biridir.

Genelde Altın Yüzük Fiyatları da, altın yüzük modelleri gibi kategorize ederek, istediğiniz tarza daha rahat ulaşabilmenizi sağlıyor. 14 Ayar Altın Yüzük Fiyatları, ekonomik ve şık ürünleri sizlere sunar. Ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu kategorize işlemiyle internet sitesinde inceleme yapmanızı kolaylaştırıyor; dilerseniz mağazalarından ya da yine internet sitesinden alışverişinizi daha keyifli hale getiriyor. Sevdikleriniz olsun kendiniz olsun her daim kıymetli ve çok özelsiniz.

Altın Yüzük Modelleri ile tarzını tamamlayıp eşsiz bir görünüm elde etmenizi sağlar sizlerin kendinizi daha kusursuz hissetmenizde pay almaktan keyif duymaktadır.

altin-yuzuk-nasil-anlasilir

Altın Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Altın Yüzük Modellerinde altının saflık oranını belirten bir damga bulunur. Altının saflık oranı ayar olarak adlandırılır ve damganın üzerinde ayarını belirten rakam yer alır. Bunun yanı sıra altının rengine bakarak ya da altını tartarak da kaç ayar olduğu anlaşılabilir. Altın elementi manyetik çekim gücüne sahip değildir. Altın yüzüğü mıknatısa yaklaştırıp çekim olup olmadığına bakabilirsiniz. Mıknatıs yüzüğü çekiyorsa yüzüğün altın olmadığını anlamak mümkün.

 


Beğendin mi? Hadi Arkadaşlarınla Paylaş!

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir